• [email protected]
 • +90 533 489 70 44
 • 7/24 Açık
 • Merkez Mah. Abide-i Hürriyet Cad. No:161 Daire:4 Kat:3 Sibel Apt. 34381 - Şişli / İstanbul

Betatox Green Coffee Mix (60 gr)
590.00 TL

Fiyatlarımıza K.D.V. Dahildir. Ücretsiz Olarak Türkiye İçerisinde Teslimat Yapılmaktadır.
Yurt Dışı Gönderimler İçin Lütfen Arayınız. Kapıda Ödeme, Banka Havalesi, Kredi Kartı Geçerlidir.

 • Kabızlık ve şişkinliğe etkili ve sindirimi kolaylaştırmaya etkili bitki kürü.
 • 1 Adet 60 gr. 1 Aylık Kullanım.


 • BETATOX GREEN COFFEE MİX İÇERİĞİ NEDİR?

  Yeşil Kahve, Çörek Otu, Keten Tohumu, Melisa, Hibiskus, Kiraz Sapı, Mate Yaprağı, Funda Yaprağı, Isırgan Tohumu, Keçi boybuzu, Üzüm Çekirdeği, Yeşil Çay, Elma Kurusu, Limon Kabuğu

  BETATOX GREEN COFFEE MİX İÇERİSİNDEKİ BİTKİLER NE İŞE YARIYOR?

  Yeşil Kahve, antioksidan oranı yüksek olan klorojenik asitler (kahve ve kahve çekirdeklerinde bulunan bir fitokimyasal madde) içermektedir. Ayrıca yeşil kahve, kavrulmuş kahveye göre daha az kafein içermektedir. Yeşil kahve tüketmek, metabolizmayı hızlandırarak, stresi yenmeye yardımcı olur.

  Çörek Otu, mikrop, virüs ve mantarlara karşı öldürücü etkiye sahip olan çörek otu, ifraz boşaltıcı ve solunum borusunu genişleticidir. Ayrıca çörek otu, kan şekerini de düşürür. Damar hastalıklarını önler ve hazmı kolaylaştırır. Çörek otu ayrıca idrar söktürücü özelliği ile safraya da iyi gelir.

  Keten Tohumu, bitki bazlı bir omega 3 yağ asidi olan alfa-linolenik asit (ALA) içerir. Dolaşım için faydalı olan bu asidin anti-inflamatuar etkisi bulunur. Yağ asitleri kemik kayıplarına neden olan osteoporoz ile savaşmada ve tip 2 diyabete karşı korumada etkilidir.

  Melisa, yorgunluk ve halsizlik gidermede, kulak çınlaması ve kas spazmlarının önlenmesinde de kullanılabilir. Beyin ve sinir sistemi üzerinde koruyucu etkisi bulunduğu için hafızayı güçlendirir. Öğrenme ve algılama yeteneğini artırır. Cilt bakımı konusunda, kadınlar için çok yardımcı bir bitkidir.

  Hibiskus, içeriğinde yüksek miktarda C vitamini bulunan hibiskus, bağışıklık sistemini güçlendirmeye yardımcı olur. Bu nedenle kış çayı olarak çok fazla tüketilir. Bağırsak hareketlerinin arttırılmasına destek olarak sindirim sisteminin düzenli çalışmasını katkı sağlar.

  Kiraz Sapı, A,E,C,K vitaminleri bol miktarda bulunmaktadır. Güçlü bir antioksidan etkisine sahip olan kiraz sapı, dolaşım sistemi ve sindirim sistemine oldukça fayda sağlar. Suyun vücuttan toksinlerle beraber hızlı bir şekilde atılmasını sağlayan kiraz sapı, zayıflamak isteyenler için kullanılır.

  Mate Yaprağı, potasyum, magnezyum ve manganezden zengin olan mate, kötü kolesterolü düşmesine yardımcı oluyor. Mate yaprağı, çok sayıda aktif fitokimyasal içermesi sayesinde kalp damar hastalıklarını önlemede yardımcı oluyor. Doğal hücre yenileyici özellik göstererek cildi tazeleyici ve canlandırıcı özelliklere sahip.

  Funda Yaprağı, İdrar enfeksiyonlarından kaynaklanan yanma ve ağrıların tedavisini destekler ve idrar yapamama probleminin ortadan kaldırılmasına yardımcı olur. Düzenli olarak kullanılan funda yaprağı çayı böbrek taşlarının düşürülmesini sağlar ve enfeksiyon nedeniyle oluşan ishalin tedavisinde kullanılır.

  Isırgan Tohumu, safra kesesi ve mesanede taş ve kum oluşumunu engeller. Kan dolaşımını hızlandırır ve kanın temizlenmesine yardımcı olur. Isırgan otunun içinde yüksek oranda C vitamini bulunur. İçeriğindeki Demir bileşenleri ise kırmızı kan hücresi oluşumunu hızlandırır.

  Keçiboybuzu, balgam söktürücü özelliği ile öksürük tedavisinde kullanılır. Akciğerleri temizler, sigaranın yarattığı hasarı azaltmaya çalışır. Alerjik hastalıklara, astım ve bronşite iyi gelir. Antioksidan içeriği sayesinde kansere karşı koruyucu etki gösterir.

  Üzüm Çekirdeği, kolajeni arttırır. Bununla beraber kemik ve cilt sağlığını korur. Bilhassa yaşlanmanın önüne geçerek, ciltte oluşma olasılığı olan akne ve sivilcelerin tedavisinde kullanılır. Bunun dışında vitamin eksikliğinden ötürü görülen deri ve saç dökülmesi adına birebir yarar sağlar.

  Yeşil Çay, polifenollerden zengin olan yeşil çayda bulunan fenolik bileşikler, yine antioksidan kapasitesini artırarak bağışıklığı güçlendirir. Yeşil çay ayrıca niasin, riboflavin, folik asit, potasyum, magnezyum ve flor da içerir. İçerdiği kafein sayesinde kişiye canlılık verir, yorgunluğun giderilmesine yardımcı olur.

  Elma Kurusu, bağırsakları çalıştırır, elma kurusu aynı taze elmada olduğu gibi bağırsakları çalıştırır ve kabızlık problemini ortadan kaldırır ve vücuttan toksinlerin atılmasına yardımcı olur.

  Limon Kabuğu, limon kabuğunda mevcut olan diyet lifi, bağırsak fonksiyonlarını ve bağırsak sağlığını koruyor. Ayrıca limon kabuğunun içerdiği pektin, kabızlığın önlenmesine de fayda sağlıyor. İçerisindeki yüksek antioksidan kapasitesi sayesinde hücrelerde hasar oluşturan serbest radikalleri etkisiz hale getiriyor.

  BETATOX GREEN COFFEE MİX NASIL KULLANILIR?

  Ürünümüzü, akşam yemeğinden önce yarım içerisinde 1 silme çay kaşığı (1 gram) bir bardak dilediğiniz meyve suyuna karıştırarak tüketebilirsiniz. Yeterli gelmediği durumlarda (asırı kabızlık çekenler, aşırı kilolu olanlar) aynı şekilde gün içerisinde 2 öğün öncesi kullanabilirsiniz. Yemekten sonra bol su içilmesi tavsiye edilir.

  BETATOX GREEN COFFEE MİX NE İŞE YARAR ?

  * Metabolizmayı hızlandırır,

  * Stresi önler,

  * Bağırsaklardaki mikrop, virüs ve mantarları (Candida) yok eder,

  * Solunum borusunun genişlemesini sağlar,

  * Kan şekerinin düşmesini sağlar,

  * İdrar söktürür, safraya da iyi gelir,

  * Kan dolaşımını hızlandırır ve kanın temizlenmesine yardımcı olur,

  * Kırmızı kan hücresi oluşumunu hızlandırır,

  * Osteoporoz ile savaşmada ve tip 2 diyabete karşı koruma sağlar,

  * İçerdiği kafein sayesinde kişiye canlılık verir, yorgunluğun giderilmesine yardımcı olur, halsizliği giderir,

  * Kulak çınlamasını önler,

  * Kas spazmlarını önler,

  * Beyin ve sinir sistemini korur ve hafızayı güçlendirir,

  * Öğrenme ve algılama yeteneğini artırır,

  * Cildi parlatır,

  * Bağışıklık sistemini güçlendirir,

  * Bağırsak hareketlerini artırır, kalın ve ince bağırsakları çalıştırır ve kabızlık problemini ortadan kaldırır,

  * Sindirim sisteminin düzenli çalışmasını sağlar,

  * Antioksidan etki sağlar,

  * Toksin atılmasını sağlar,

  * Kolesterolün düşmesine yardımcı olur,

  * Kalp damar hastalıklarının önlenmesine ve tedavisinde yardımcı olur,

  * Doğal hücre yenileyici özellik göstererek cildin tazelenmesini ve canlanmasını sağlar,

  * İdrar enfeksiyonlarından kaynaklanan yanma ve ağrıların tedavisini destekler ve idrar yapamama probleminin ortadan kaldırılmasına yardımcı olur.

  * Böbrek taşlarının düşürülmesine katkı sağlar,

  * Safra kesesi ve mesanede taş ve kum oluşumunu engeller,

  * Enfeksiyon nedeniyle oluşan ishalin tedavisine yardımcı olur,

  * Balgam söktürür ve öksürüğü önler,

  * Akciğerleri temizler, sigaranın yarattığı hasarı azaltmaya çalışır. Alerjik hastalıklara, astım ve bronşite iyi gelir. Antioksidan içeriği sayesinde kansere karşı koruyucu etki gösterir.

  * Kolajeni arttırır, kemik ve cilt sağlığını korur.

  * Yaşlanmanın önüne geçer, ciltte oluşma olasılığı olan akne ve sivilcelerin tedavisine yardımcı olur,

  * Vitamin eksikliğinden ötürü görülen deri ve saç dökülmesi adına birebir yarar sağlar,

  * Hücrelerde hasar oluşturan serbest radikalleri etkisiz hale getirir.

  UYARILAR:

  * Kullanım talimatında belirtilen şekilde ve dozda kullanınız.

  * Paketi kapalı olarak serin ve kuru yerde muhafaza ediniz.

  * Ürün paketi açıldıktan sonra 3 ay içerisinde tüketilmektedir.

  * Gebelik ve emzirme döneminde hekiminize danışmadan kullanmayınız.

  * İlaç değildir, tedavi maksatlı önerilmez.

   

 • Ürün Kodu

  002

  Ürün Fiyat

  590.00 TL

  Birim Fiyatı

  Kabızlık ve şişkinliğe etkili ve sindirimi kolaylaştırmaya etkili bitki kürü.

  Adeti

  1 Adet 60 gr. 1 Aylık Kullanım.
 • Yorum Yazın

  Yorum yazabilmek için kayıt olmalı yada üyemizseniz giriş yapmalısınız...